Městská část Brno | Bohunice

Statutární město Brno

Vyhledávání

Otázky a odpovědi

Prostranství na ulici Švermova (sudá)
Andrea Součková  |  5.9.2014 11:36:33 / Odpověděl: Ing. Miloš Vrážel  |  7.10.2014 13:30:43
Dobrý den pane starosto,
mám pár dotazů, ohledně prostranství na ulici Švermova (sudá):
1: chtěla bych se zeptat, jak to vypadá s výstavbou oddychové plochy na ulici Švermova. Projekt se mi líbí, ale zároveň i chápu námitky obyvatel domu č. 10, bojí se že se tam budou scházet mladiství, kteří nejsou ani potichu, ani pořádní, ale na druhou stranu momentálně v těchto místech lidé venčí psy - neuklízí po nich... Je to lepší? Bude tato petice mít vliv na výstavbu oddychové plochy?
2: za domem č. 2 je staré nevzhledné pískoviště, které nikdo neudržuje, ani si tam nehrají děti a okolo něj jsou lavičky. Nebylo by možné toto pískoviště zrušit a lavičky posunout o kousek vedle k prolézačkám – maminky u nich většinou sedávají na zemi.
3: když se oplocovalo pískoviště za domem č. 8, bylo odejmuto jedno „houpadlo“ delfín, které bylo šikovné pro nejmenší děti, co se s ním stalo? Nebylo by možné ho namontovat zpět, kousek vedle, případně mimo oplocenou plochu? A pokud by jste náhodou měli ještě nějaké nevyužité herní prvky, bylo by možné namontovat je na Švermovu? – máme zde docela hodně místa, myslím, že nějaká další houpadla nebo kolotoč by nebyly na škodu.
4: prosím o opravu prolézačky „Hradu“ na již zmíněném hřišti – v patře je na jednom kůlu odmontovaná matka u šroubu a díky tomu, je uvolněná jedna ze stěn hradu a viklá se. Při té příležitosti prosím o kontrolu všech šroubů na prolézačkách.
Děkuji a přeji krásný zbytek léta. Andrea Součková
Odpověděl: Ing. Miloš Vrážel  |  7.10.2014 13:30:43
Dobrý den paní Součková.
zde jsou odpovědi, ke kterým jsem se dostal o něco později než bych si představoval. Tedy:
1) na základě nesouhlasu obyvatel Švermova 10 byl záměr úpravy okolí těchto domů přepracován a bylo upuštěno od instalace jakéhokoliv mobiliáře. Nový projekt je zveřejněn v sekci Projekty pod názvem "Rekultivace Švermova 10, 12 a 14 - nová úprava"
2)Likvidace již nevyužívaného pískoviště za domem č. 2 bude jistě obsahem postupu "dalších prací". Momentálně byly z tohoto prostoru odstraněny dvě lavičky.
3) Houpadlo "delfín" má po vandalském zásahu nalomenou pružinu. Je objednána nová...
4) "Hrad" byl opraven urgentně po obdržení vaší zprávy.
Děkuji za dotazy a trpělivost.
Ing. Miloš Vrážel, starosta
IP: xxx

Kategorie odpovědí

 

Úřad městské části města Brna,
Brno-Bohunice

Dlouhá 3, 62500 Brno

Úřední hodiny
pondělí: 8.00 - 17.00
středa:  8.00 - 17.00

Tel.: 547 423 810
Fax: 547 352 946
e-mail: info@bohunice.brno.cz
ID datové schránky: hm2byk9 

 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load