Anketa k podobě ciferníku hodin, které budou umístěny na novém náměstí před radnicí

Vedení městské části Brno-Bohunice rozhodlo, že hodiny, které v minulosti bývaly na prostranství před bohunickou radnicí ("Kalinkou")se na nově zrekonstruované náměstí opět vrátí.

Zvolili jsme místo, kde budou vidět ze všech čtyř směrů - tedy pro příchozí z ulice Havelkovy, ulice Ukrajinské a Uzbecké, ale i z průchodů kolem prodejny Albert i od radnice. Bude se jednat o hodiny umístěné na sloupu, pravděpodobně třístranné, bez otáčení, s přídavným panelem ukazujícím datum a venkovní teplotu.

Rádi bychom dali příležitost vám, našim obyvatelům se k budoucí podobě hodin vyjádřit. Vaše rozhodování je jednoduché. Vyberte jednu z šesti zvolených variant. Při hlasování bude možné hlasovat pouze jedenkrát denně z jedné IP adresy. Nemá tedy smysl hlasovat vícekrát.

Výsledky hlasování budou předloženy Radě městské části Brno-Bohunice. Následně požádám členy rady, aby váš většinový názor akceptovali a potvrdili svým hlasováním vámi vybranou variantu.

Pokud vše poběží podle plánu, mohly by být nové hodiny umístěny na našem náměstí už někdy v průběhu května letošního roku. Rychleji to není možné, protože jen samotná výroba ciferníků trvá 6-8 týdnů.

A ještě termín. Hlasuje se do 22. března 2015.

Děkuji za váš zájem.

Antonín Crha
starosta

Anketa