7. ročník DORTIÁDY S KOMETOU

7. ročník DORTIÁDY S KOMETOU se koná v sobotu 12. března 2016 v DRFG Areně od 13:30 hod.

Součástí programu bude nejen hodnocení jedinečných dortů s hokejovou tématikou, ale i bohatý doprovodný program pro malé kuchtíky. Děti si budou moci vyzkoušet svoje bruslařské umění, připravit speciální koktejl či si nechat namalovat nějakou pohádkovou postavičku na svůj obličej a užít si spoustu dalších atrakcí, které budou připraveny v průběhu celého odpoledne.


Jménem hokejového klubu bych Vás a občany Vaší městské části velmi ráda pozvala na tuto charitativní akci. Budeme potěšeni, pokud přijmete naše pozvání a DORTIÁDY se zúčastníte společně s námi ať už jako soutěžící či jako návštěvníci.

Pro jednotlivce či profesionály jsou připraveny kategorie „Amatér“ a „Profesionál“.  Pro naše partnerské obce/města/městské části máme připravenu kategorii „Partnerské město“. Věříme, že i Váš dort udělá radost všem přítomným dětem. Všechny dorty jsou hodnoceny nejen odbornou porotou, ale i všemi návštěvníky a po vyhlášení výsledků jsou určeny právě těm nejmenším.

Na vítěze jednotlivých kategorií čekají zajímavé ceny.

V případě Vašeho zájmu se zúčastnit se prosím zaregistrujte do 29. 2. 2016 na emailové adrese dort@kometagroup.cz. V emailu prosím uveďte městskou část, kterou zastupujete, kontaktní osobu, email a telefon.

Velmi zdvořile bych Vás chtěla požádat i o zveřejnění přiloženého letáku na informačních portálech a nástěnkách městské části.  Předem velmi děkuji.

Těším se na brzké setkání s Vámi

S pozdravem a přáním hezkého dne

Kristýna Čechová

KOMETA GROUP, a.s.